Kouzelný průvodce adopcí

Jak se stát adoptivním rodičem, úspěšně projít celým procesem adopce bez nervů a zbytečně ztraceného času dohledáváním informací na internetu?

Pokládáte si tyto otázky?

Představte si, že máte v ruce průvodce, který vám pomůže na vaší cestě adopcí?

Chcete se připravit na roli adoptivního rodiče?

Právě pro to jsem takového průvodce napsala, protože vím že: 

Hledáte dostupné informace?


- zjistíte, že kromě formalit, pár článků a zákonů toho moc nenajdete.

Odkládáte podání žádosti?


- protože pořád váháte, přemýšlíte a potřebujete podporu.

Máte strach, co váš čeká?


- v hlavě se vám honí myšlenky a obavy, jak vše probíhá a nejraději byste už chtěli mít vše za sebou...

Rozumím vám! Kdo pro vás průvodce napsal?

  • Jsem jedna z vás

Jak dlouhá, bolestivá a trnitá cesta za dítětem může být, jsem pocítila na vlastní kůži. Můj sen stát se rodinou se mi již splnil, podpořím vás, aby se vám také splnil.

  • Mám zkušenosti

Moje cesta za dítětem začala v roce 2011. Ano, téměř až po 8 letech nás napadla adopce. Nejsme žádný odborný poradce, chci se s vámi podělit o mé zkušenosti, které jsem za tak dlouhou dobu získala. Svůj čas a energii věnuji tvorbě a dalšímu vzdělávání se v oblasti náhradní rodinné péče.

  • Nechci si to nechat pro sebe

Vím jak je těžké všechny ty informace dohledat a vyznat se v tom. Sama jsem nad tím trávila dlouhé hodiny a byla z toho unavená a frustrovaná. 

  • Zažila jsem to a splnil se mi sen!

Nemám odborné vzdělání, ale zkušenosti. Sama si zajdu pro radu k někomu, kdo prožil něco podobného, co řeším a dokáže mě pochopit a poradit. Celý proces psychologického posouzení, přípravných kurzů a závěrečného schválení, mám bezpečně za sebou. Po 9 měsících čekání jsem se stala maminkou několikadenní kouzelné holčičky, kterou jsme si přivezli z porodnice.

  • Ode mě získáte toho nejlepšího průvodce

Díky průvodci budete již dopředu vědět, do čeho jdete. Uleví se vám, protože zjistíte, že proces osvojení není zase tak zdlouhavý a psychicky náročný, jak jste si na začátku mysleli. Kdybych ho kdysi četla, neskutečně by mi to pomohlo!

Na průvodci jsem pracovala ROK. Obsahuje praktické a ověřené informace. Z celé roční cesty procesem adopce, včetně mých stávajících zkušeností s rodičovstvím.

Co vše se v průvodci dozvíte?

Začíná to rozhodnutím

Vysvětlím vám pojmy, abyste se v nich dobře orientovali.
Doporučím stránky, skupiny a literaturu,
kde získáte další informace.
Poradím jak a kde si stáhnout formuláře.

Pokračuje přípravou

Dozvíte se, co vše musíte splňovat.
Prozradím vám, co je obsahem psychologického posouzení,
jak probíhají přípravné kurzy, na co se zaměří
sociální pracovnice u vás doma.

čekání na děťátko

Dozvíte se jaké děťátko si můžete osvojit,
od jakých matek a z jakých rodin pocházejí.
Odpovím také na otázku, jak co nejlépe formulovat
svoji představu o přijatém dítěti a jak se připravit na přijetí dítěte do rodiny.

Jsme rodina

Předávám své tipy, doporučení, zkušenosti a psychickou podporu. Jak probíhá převzetí dítěte z porodnice a od pěstounů.
Také velmi motivující reálný příběh rodiny se šťastným koncem.

A to není vše! V průvodci se dočtete, co jsou odborné pojmy jako je:

- identita dítěte

- attachment

- terapeutické rodičovství

- kniha života a její tvorba

- ztráta a její fáze

- jak probíhá přechod dítěte k vám

- jak s dítětem mluvit o adopci a mnoho dalšího...

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř průvodce

Jak se průvodce líbí čtenářům?

Čtenářky chtěly zachovat anonymitu, protože právě podstupují proces adopce. Pokud máte zájem poskytnout recenzi i s vaší fotografií, budu nesmírně vděčná. Děkuji 

Kačko, máte to strašně pěkně napsaný! Měla jste mi říct hned, že tohle chystáte, ušetřila bych vás dotazů. Všechno co mě zajímá jako neznalého žadatele, tam máte.

Přehledný, stručný, žádný omáčky dokola. Některý poznatky, jako například, že na webu nejsou skoro žádné takové informace, jsou pravdivé. Zajímá mě právě jak probíhají psychologická sezení, na co se vás ptají, co po vás chtějí, do jaké míry je to nepříjemné, a pak hlavně, co psát do žádosti o představě mimča. Co obnáší, že je od matky narkomanky, alkoholičky, apod.  To všechno tam máte. Za mě super!

Opravdu si tam člověk najde to co potřebuje. Nevím, zda vám s tím někdo pomáhá, ale za mě klobouk dolů. Celé dny trávím na netu hledáním otázek, a vy jste tam popsala úplně vše.
čtěnářka Tereza
Krásný a jednoduchý přehled procesu adopce krok po kroku, co žadatele zajímá a jak celý proces probíhá. Pro toho, kdo se třeba bojí, co by ho čekalo, může posloužit jako jednoduchý a uklidňující seznam, nebo plán toho, co je potřeba pro adopci dítěte udělat a čím vším je potřeba projít. 

Těším se na další díly, kde člověk zabrousí více do psychologie rodičů přijatého dítěte, nebo klidně i terapeutického rodičovství.  Knížku doporučuji každému, kdo se zajímá o adopci, ale o celém procesu nic neví, chce se na něj nejdříve připravit a neví, kde a jak začít hledat informace. 
čtenářka Lucie
Kateřino, je to velmi dobrý materiál. Hlavně ta část o psychologických testech a přípravných kurzech. Alespoň už máme představu, co nás čeká. Je to uklidňující.

Rovněž příběh na konci je plný optimismu. Myslím, že jste měla skvělý nápad a hodně lidem to pomůže.  Moc  Vám děkuji
čtenářka Zuzana
Průvodce jsem zhltla jedním dechem hned, co mi přistál ve schránce. V té době jsem byla na počátku hledání informací o náhradní rodinné péči a informace v průvodci mi jednoduše objasnily spoustu mých otázek.
čtenářka Jana

Kolik e-Průvodce stoji?

Přes 100 stran nabitých informacemi, které potřebujete. 

To vše za cenu:

449 Kč

 

Akční cena včetně Milníkových kartiček a zasláním doporučenou poštou je 599kč. Platnost akce do 31.12. 2022

Vím, že mé zkušenosti mají hodnotu, co vše za tuto cenu získáte?

Stále váháte a máte pochybnosti?

Co když se nedozvím, co potřebuji?


- jsem přesvědčená, že ano. Průvodce obsahuje 10 kroků, které je potřeba splnit, abyste se stali šťastní náhradní rodiče. Tyto kroky jsou klíčové v celém procesu adopce a právě u těchto kroků je nejvíce otazníků.

Jsou tyto informace pravdivé ověřené?


- informace jsou z celé mojí roční cesty adopce, kdy jsem si v průběhu procesu psala poctivě poznámky. Absolvovala doporučené přednášky a četla doporučenou literaturu. Neustále se v oblasti náhradní rodinné péče vzdělávám. Průvodce jsem nedávno rozšířila o 30 stran, kde jsem předala své zkušenosti s převzetím dítěte do péče.

Dostanu odpovědi na všechny svoje otázky?


Pevně věřím, že ano a velmi mi záleží na vaší spokojenosti. Pokud zjistíte, že jste se v průvodci nedočetli, co jste potřebovali, jednoduše vám vrátím peníze. Garance je do 14 dnů.

Součástí e-Průvodce je moje PODPORA

Staňte se členem Facebook skupiny Dítě ze srdce


Velmi ráda vás přivítám v mé uzavřené skupině, kde nás je přes 300 členů a vzájemně se podporujeme a předáváme zkušenosti. Přijďte mezi nás.

Moje podpora


Zakoupením eBooku získáváte moji podporu v případě, že nebudete čemukoliv rozumět, budete mít potřebu na cokoliv se zeptat, jsem tady pro vás. Napište mi na email: katerina@nemuzumitdeti.cz

Záleží mi na vaší spokojenosti a proto se zakoupením e-Průvodce získáte tyto 3 BONUSY ještě navíc a to:

Ano, objednávám Kouzelný průvodce adopcí s podporou a bonusy.

Klikněte na tlačítko: Chci si přečíst průvodce a poté vyplňte své údaje v objednávce. Platba je možná bankovním převodem. Průvodce je eBook ve formátu PDF, který si pohodlně přečtete na svém mobilní zařízením a obdržíte ho obratem, jakmile se platba připíše na účet.

Kateřinna - autorka projektu: Dítě ze srdce

Ano, objednávám Kouzelný průvodce adopcí s podporou, bonusy a Milníkovými kartičkami.

Samostatná cena Milníkových kartiček je 370kč.