Kouzelný průvodce adopcí

Rozhodujete se pro adopci a uvítali byste mít v ruce průvodce, který obsahuje kompletní informace o procesu adopce na jednom místě?

Pokud ANO můj jedinečný průvodce je připravený vám pomoci.

Pokládáte si otázky? 

Představte si, že máte v ruce průvodce, který vás povede krok po kroku vaší cestou adopce, včetně mojí podpory.

A právě proto jsem takového průvodce napsala, protože vím že: 

Hledáte dostupné informace?


- zjistíte, že jich moc není.

Odkládáte podání žádosti?


- protože pořád váháte, přemýšlíte a potřebujete podporu.

Máte strach, co váš čeká?


- v hlavě se vám honí myšlenky a obavy, jak vše probíhá a nejraději byste už chtěli mít vše za sebou...

Rozumím vám! Kdo pro vás průvodce napsal?

  • Jsem jedna z vás

Jak dlouhá, bolestivá a trnitá cesta za dítětem může být, jsem pocítila na vlastní kůži. Můj sen stát se rodinou se mi již splnil a již 2 roky jsem adoptivní maminkou. Podpořím vás, aby se vám také splnil.

  • Mám zkušenosti

Moje cesta za dítětem začala v roce 2011. Ano, téměř až po 8 letech nás napadla adopce. Nejsem odborný poradce, předávám své zkušenosti, které jsem získala. Svůj čas a energii věnuji tvorbě a dalšímu vzdělávání se v oblasti náhradní rodinné péče. Jako adoptivní máma taky v oblasti terapeutického rodičovství a vědomé péče o mou mysl, tělo i duši. Právě procházím akreditovaným ročním výcvikem integrativního kouče s metodou NLP a tvořím knihu pro náhradní rodiče: JSME RODINA.

  • Nechci si to nechat pro sebe

Vím jak je těžké všechny ty informace dohledat a vyznat se v tom. Sama jsem nad tím trávila dlouhé hodiny a byla z toho unavená a frustrovaná. 

  • Zažila jsem to a splnil se mi sen!

Obsah tvořím ze svých zkušeností a zkušeností mých klientů. Sama si zajdu pro radu k někomu, kdo prožil něco podobného, co řeším a dokáže mě pochopit a poradit. Mám za sebou přes 10 let cesty k dítěti, než jsem se mohla stát maminkou. 

  • Ode mě získáte toho nejlepšího průvodce

Díky průvodci budete již dopředu vědět, do čeho jdete. Uleví se vám, protože zjistíte, že proces osvojení není zase tak zdlouhavý a psychicky náročný, jak jste si na začátku mysleli. Kdybych ho kdysi četla, neskutečně by mi to pomohlo!

Na průvodci jsem pracovala ROK. Obsahuje praktické a ověřené informace. Z celé roční cesty procesem adopce, včetně mých stávajících zkušeností s rodičovstvím.

Co vše se v průvodci dozvíte?

Začíná to rozhodnutím

Vysvětlím vám pojmy, abyste se v nich dobře orientovali.
Doporučím stránky, skupiny a literaturu,
kde získáte další informace.
Poradím jak a kde si stáhnout formuláře.

Pokračuje přípravou

Dozvíte se, co vše musíte splňovat.
Prozradím vám, co je obsahem psychologického posouzení,
jak probíhají přípravné kurzy, na co se zaměří
sociální pracovnice u vás doma.

čekání na děťátko

Dozvíte se za jakých podmínek si můžete dítě osvojit,
jak dlouhé může být čekání a jak si toto čekání zpříjemnit.
Odpovím také na otázku, jak co nejlépe formulovat
svoji představu o přijatém dítěti a jak se připravit na přijetí dítěte do rodiny.

Jsme rodina

Předávám své tipy, doporučení, zkušenosti a psychickou podporu. Jak probíhá převzetí dítěte z porodnice a od pěstounů.
Také velmi motivující reálný příběh rodiny se šťastným koncem.

A to není vše! V průvodci se dočtete, co jsou odborné pojmy jako je:

- identita dítěte

- attachment

- terapeutické rodičovství

- kniha života a její tvorba

- ztráta a její fáze

- jak probíhá přechod dítěte k vám

- jak s dítětem mluvit o adopci a mnoho dalšího...

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř průvodce

Jak se průvodce líbí čtenářům?

Čtenářky chtěly zachovat anonymitu, protože právě podstupují nebo dokončili svou cestu adopcí. 

Kačko, máte to strašně pěkně napsaný! Měla jste mi říct hned, že tohle chystáte, ušetřila bych vás dotazů. Všechno co mě zajímá jako neznalého žadatele, tam máte.

Přehledný, stručný, žádný omáčky dokola. Některý poznatky, jako například, že na webu nejsou skoro žádné takové informace, jsou pravdivé. Zajímá mě právě jak probíhají psychologická sezení, na co se vás ptají, co po vás chtějí, do jaké míry je to nepříjemné, a pak hlavně, co psát do žádosti o představě mimča. Co obnáší, že je od matky narkomanky, alkoholičky, apod.  To všechno tam máte. Za mě super!

Opravdu si tam člověk najde to co potřebuje. Nevím, zda vám s tím někdo pomáhá, ale za mě klobouk dolů. Celé dny trávím na netu hledáním otázek, a vy jste tam popsala úplně vše.
čtěnářka Tereza
Krásný a jednoduchý přehled procesu adopce krok po kroku, co žadatele zajímá a jak celý proces probíhá. Pro toho, kdo se třeba bojí, co by ho čekalo, může posloužit jako jednoduchý a uklidňující seznam, nebo plán toho, co je potřeba pro adopci dítěte udělat a čím vším je potřeba projít. 

Těším se na další díly, kde člověk zabrousí více do psychologie rodičů přijatého dítěte, nebo klidně i terapeutického rodičovství.  Knížku doporučuji každému, kdo se zajímá o adopci, ale o celém procesu nic neví, chce se na něj nejdříve připravit a neví, kde a jak začít hledat informace. 
čtenářka Lucie
Kateřino, je to velmi dobrý materiál. Hlavně ta část o psychologických testech a přípravných kurzech. Alespoň už máme představu, co nás čeká. Je to uklidňující.

Rovněž příběh na konci je plný optimismu. Myslím, že jste měla skvělý nápad a hodně lidem to pomůže.  Moc  Vám děkuji
čtenářka Zuzana
Průvodce jsem zhltla jedním dechem hned, co mi přistál ve schránce. V té době jsem byla na počátku hledání informací o náhradní rodinné péči a informace v průvodci mi jednoduše objasnily spoustu mých otázek.
čtenářka Jana

Kolik e-Průvodce stoji?

Přes 100 stran nabitých informacemi, které potřebujete. Objednejte si osobního vědomého průvodce díky kterému docílíte představy, jak probíhá adopce dítěte a na co vše je potřeba se připravit. 

To vše za cenu:

449Kč

 + BONUSY a má podpora.

 

Vím, že mé zkušenosti mají hodnotu, které vám předávám formou průvodce. Protože já znám ty kroky a vy je můžete znát taky…

A jaké jsou bonusy a další benefity v Průvodci? 

Stále váháte a máte pochybnosti?

Co když se nedozvím, co potřebuji?


- jsem přesvědčená, že ano. Průvodce obsahuje 10 kroků, které je potřeba splnit, abyste se stali šťastní náhradní rodiče. Tyto kroky jsou klíčové v celém procesu adopce a právě u těchto kroků je nejvíce otazníků.

Jsou tyto informace pravdivé ověřené?


- informace jsou z celé mojí roční cesty adopce, kdy jsem si v průběhu procesu psala poctivě poznámky. Absolvovala doporučené přednášky a četla doporučenou literaturu. Neustále se v oblasti náhradní rodinné péče vzdělávám. Průvodce jsem nedávno rozšířila o 30 stran, kde jsem předala své zkušenosti s převzetím dítěte do péče.

Dostanu odpovědi na všechny svoje otázky?


Pevně věřím, že ano a velmi mi záleží na vaší spokojenosti. Pokud zjistíte, že jste se v průvodci nedočetli, co jste potřebovali, jednoduše vám vrátím peníze. Garance je do 14 dnů.

Součástí e-Průvodce je moje PODPORA, protože vím, jak moc je v procesu adopce i ve fází čekání důležitá.

Staňte se členem Facebook skupiny Dítě ze srdce


Velmi ráda vás přivítám v mé uzavřené skupině, kde nás je přes 500 členů a vzájemně se podporujeme a předáváme zkušenosti. Přijďte mezi nás.

Moje podpora


Zakoupením eBooku získáváte moji podporu v případě, že nebudete čemukoliv rozumět, budete mít potřebu na cokoliv se zeptat, jsem tady pro vás. Po zakoupení eBooku se s podporou určitě připomenu. Je formou písemné a nebo telefonické.

Záleží mi na vaší spokojenosti a proto se zakoupením e-Průvodce získáte tyto 3 BONUSY ještě navíc a to:

Proč tyto BONUSY? Vím, jak je emočně náročné čekání, až vám zazvoní kouzelný telefon. Také seznam, který jsem v období čekání psala a zároveň nakupovala, mi později ušetřil čas, protože po oznámení, že si máme přijet pro děťátko nastal neskutečný fičák. V posledním bonusu předávám moje tipy na TOP šátky, nosítka a další tipy, jak podpořit s děťátkem pevnou citovou vazbu, včetně terapií, které jsme s dcerou podstoupily a které jsou vhodné pro děti z náhradní rodinné péče. 

Tak už neváhejte a objednejte si mého Průvodce adopcí ještě dnes a získejte tyto výhody:

Objednejte si Průvodce adopcí za 449kč právě teď a získejte všechny tyto bonusy včetně mojí podpory NAVÍC

Klikněte na tlačítko: Chci si přečíst průvodce a poté vyplňte své údaje v objednávce. Platba je možná bankovním převodem. Průvodce je eBook ve formátu PDF, který si pohodlně přečtete na svém mobilní zařízením a obdržíte ho obratem, jakmile se platba připíše na účet.

Kateřina - autorka projektu: Dítě ze srdce

Objednejte si k eBooku také Milníkové kartičky pro zpříjemnění celého procesu adopce a také pro tvorbu vašeho alba nebo knihy života.

Chcete si už teď pořídit knížku, aby vám pomohla vyprávět váš vlastní příběh?

V případě zájmu mně kontaktujte na emailu: katerina@nemuzumitdeti.cz