Milníkové kartičky těhotenské + pro miminko

Milníkové kartičky těhotenství

 

  • jsou ideální k zachycení těch nejdůležitějších momentů z vašeho těhotenství. S kartičkami můžete sebe, partnera, své těhotenské bříško vyfotit, nebo vložit do alba. Zaznamenávejte svoji cestu za děťátkem, jak jste se připravovali a těšili na jeho příchod. 

Sada obsahuje 35 kartiček s nápisem:

  • test byl pozitivní, budeme mít miminko, bude to holčička, bude to chlapeček, budu se jmenovat……čáp má přiletět ………, termín máme……, první ultrazvuk, první kopnutí, nemůžeme se tě dočkat, těšíme se na tvůj příchod, první výbava pro tebe, pokojíček je pro tebe nachystaný, slyšeli jsme poprvé tvoje srdíčko, budeme rodina, už si nevidím na špičky, taška do porodnice je připravená, ještě pořád jsem těhotná, jsem na světě, 12,14,16,18,20 až 40. týden. 

Milníkové kartičky pro miminko

 

  • zaznamenávejte ty nejdůležitější momenty vašeho děťátka v počátcích jeho života. 

Sada obsahuje 37 kartiček s nápisem: 

  • jsem na světě, dnes je mi 1.týden, dnes jsou mi 2.týdny, dnes jsou mi 3.týdny, dnes je mi 1 měsíc až 11 měsíců, jsi náš zázrak, moje 1.narozeniny, moje 1.Vánoce, můj 1.Silvestr, můj první zoubek, můj první úsměv, moje první procházka, poprvé spinkám doma, moje první slovo……, vyklubal se mi první zoubek, už pasu koníčky, moje první koupání, umím říct MÁMA, umím říct TÁTA, už se umím posadit, můj oblíbený outfit, moje oblíbená hračka, dnes mě oblékal tatínek, už umím stát, už se umím plazit, dnes slavím svůj svátek a bonusová kartička: Moje krásné jméno je …….

Milníkové kartičky jsou vyrobeny z kvalitního 300g/m2 papíru. Formát kartičky je A6 (cca 10x15cm).
Vybírejte z klasiky bílé barvy nebo zvířátek. 

 Cena jedné sady je 370 Kč a obsahuje:

Těhotenství

Pro miminko zvířátka

Pro miminko klasika

Vaše fotografie

Objevte kouzlo milníkových kartiček.