Jak podpořit PLODNOST aneb 7 tipů ode mě pro TEBE

Moc dobře to znám a právě pro Vás jsem napsala eBook, ve kterém se dočtete, co vše můžete udělat pro to, abyste docílila svého snu.

Přichází zklamání pokaždé, když nedržíte v ruce pozitivní těhotenský test?

Proč a kdo pro vás eBook napsal?

  • Jsem jedna z vás

Jak dlouhá, bolestivá a trnitá cesta za dítětem může být, jsem pocítila na vlastní kůži. Nejsem odborník na neplodnost, ale zažila jsem to a sama si raději zajdu pro radu k někomu, kdo to taky prožil. 

  • Mám zkušenosti

Moje cesta za dítětem začala v roce 2011. Ano, zvolila jsem adopci, ale to neznamená, že se nechci podělit o své poznatky a zkušenosti, které jsem za tak dlouhou cestu, ve snaze počít děťátko, získala.

  • Nechci si to nechat pro sebe

Vím jak je těžké všechny ty informace dohledat a vyznat se v tom. Sama jsem nad tím trávila dlouhé hodiny a brečela, protože jsem zase něčemu naletěla a už ničemu nevěřila!

  • Ode mě získáte ty nejlepší tipy

Za 10 let jsem vyzkoušela snad všechno, co vás jenom napadne. Mnohdy jsem se napálila, kupovala zbytečně drahé kúry, podstupovala terapie, které neměly žádný efekt. Do eBooku jsem předala to nejzásadnější, co vím, že může pomoci. Protože i další ženy a mé kamarádky v okolí oznamovaly těhotenství. Vždy jsem zjišťovala, co jim pomohlo a dala vše dohromady.

  • Podporuji přirozenou cestu v kombinaci se zdravou myslí a tělem.

Psychické rozpoložení v kombinaci se cvičením a správnými bylinkami dělají divy. Avšak existují hranice, pokud se přirozené otěhotnění nedaří a je na čase vyhledat odbornou pomoc, nebo cestu náhradní rodinné péče. Dozvíte se kdy. 

Abych mohla objímat v náručí svou vysněnou holčičku,
musela jsem si projít velmi dlouhou a trnitou cestu.

Co vše se v eBooku dozvíte?

Co o eBooku říkají čtenářky?

Byla jsem velice, mile překvapená kolik aha momentů mi kniha dala. Nejvíce mě zaujal tip č.4 a č.6. Jsem velice vděčná i za knížní tipy. Knihu bych doporučila, ženám které se snaží o miminko, mají pocit, že už vyzkoušeli vše možné a i přes to nevzdávají.
Moc děkuji za možnost přečíst si eBook. Dočetla jsem se věci, které jsem již sama praktikovala
Jsou ale 2 body, které jsem nevyzkoušela a to bod č. 4 a 6. Určitě se zkusím na ně zaměřit a něco si z toho vzít.

Dokonce jsem četla i knihu, kterou zmiňujete. Tajemství, které jste na konci prozradila, tak právě na něm pracuji. Utvrdila jsem se v tom, že dělám maximum, ať už se zaměřuji na tělo nebo duši. Pevně věřím, že si letos vybere miminko i nás.
Katčin eBook ve mně hned po pár řádcích vzbudil pocity empatie a dojetí. Celou dobu se zde prolíná její příběh a zkušenost napříč cestou za miminkem. Rad a tipů je zde nespočet. Každá žena si tu jistě najde své a kéž by toho žádná nemusela vyzkoušet tolik, co Kateřina. 🙏

Katka velmi přátelským a laskavým přístupem provází ženy možnostmi, jak zvýšit šance na početí, a to především přirozeným způsobem. Líbí se mi její doporučeni na knížky, to určitě mnohé ženy ocení, stejně tak na konkrétní bylinky i cvičení. Vše tedy dává smysl. Katka opravdu srozumitelně vede ženy cestou ke zvýšení plodnosti.
Lucie Poslední
Autorka projektu Poslední vyrovnaná máma www.lucieposledni.cz
E-book je plny hodnotnych rad, praktickych tipov a odporucani. Napriek tomu, ze som si podobnym presla, o tipe cislo 3 som este nepocula a som naozaj prekvapena.

Knihu odporucam kazdemu, kto sa o babatko snazi a mysli, ze sa na tehotenstvo treba aj trochu pripravit 🙂 A aj keby sa to nakoniec nepodarilo, tak stale svojmu telu urobite minimalne radost a ono sa Vam podakuje inak.

PS: si uzasna, ze si tvoje skusenosti takto prehladne spisala, je to super. uz vidim, kolkym zenam, ktore s temou neplodnosti "zacinaju" tvoj e-book pomoze.

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř

Představte si ten pocit, že držíte v ruce pozitivní test
a za 9 měsíců objímáte to vytoužené voňavé miminko?
Zdá se vám to nereálné?

eBook Jak podporit plodnost 02

Ano vím! Někdy stačí:

Ten poslední dílek zapadne a děťátko vstoupí do vašeho života.

To není vše, záleží mi na vaší spokojenosti! K zakoupení eBooku získáte BONUSY

BONUS 1 - Afirmační kartičky k podpoře příchodu děťátka k vám. Afirmace mají obrovskou sílu a je důležité je nepodcenit!

BONUS 2 - Zašlu vám Grafickou tabulku Symptorermální metody, včetně instrukcí, abyste mohla okamžitě měřit a zaznamenávat svůj menstruační cyklus.

Otěhotnění je dar, početí je zázrak, který nemůžeme uspěchat,
ale můžeme ho podpořit právě zdravou myslí, tělem i duchem. 

EBook můžete mít za cenu:

99 Kč + BONUSY.

 

A proč tato cena? 

Můj eBook obsahuje více jak 50 stran informací, které mají hodnotu. Vážím si svých zkušeností a času, který jsem do eBooku předala, ale zároveň si vážím každé z vás a chci maximálně podpořit vaší cestu za miminkem. Jsem přesvědčená, že každá z vás zakoupením eBooku za tuto symbolickou cenu, v něm objeví nějaký „aha moment“ který vám může pomoci. 

Společně se zakoupením eBooku, můžete také získat Milníkové kartičky za zvýhodněnou cenu. Více informací na konci stránky.

Věřím, že stále můžete mít pochybnosti:

Přečtením negarantuji vaše otěhotnění, nejsem lékař.
Bohužel mě také nikdo otěhotnění negarantoval. Dokonce ani lékaři z kliniky, kterým jsme zaplatili ne malé peníze.

  • Do eBooku jsem předala to nejzásadnější.
  • Celých 10 let mé cesty za dítětem.
  • Vím, že si v něm najdete to své.
  • To, co potřebujete vědět.
  • Zkušenosti, poznatky, pocity, maximum informací, vše na jednom místě! 

Záleží mi na vaší spokojenosti a proto vám garantuji vrácení peněz v případě, že se v eBooku nedozvíte nic nového…Jsem přesvědčená, že ANO!

Inspirujte se mými tipy.

 

Možná vám postačí zaměřit se pouze na jeden z nich, který bude tím posledním chybějícím dílkem do Vaší skládačky a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Zakupte si k eBooku také milníkové kartičky

Samostatná cena kartiček je 369kč

Pokud vás mé tipy zajímají a chcete si je okamžitě přečíst, klikněte na tlačítko: Chci si to přečíst a vyplňte prosím pečlivě všechny údaje. Zaplatit můžete bankovním převodem, kdy po připsání platby, eBook obratem pošlu na váš email a můžete se okamžitě pustit do čtení.