Podpora pro vás

  Cítíte, že potřebujete podpořit nebo poradit?

Podpořit od někoho, kdo si tím prošel a zažil totéž co vy?

Jsem tady pro vás!

  • Jsem jedna z vás

Jak bolestivá a trnitá cesta za dítětem může být, jsem pocítila na vlastní kůži. Po přijetí naší holčičky do adopce jsou fotografie na mém webu z části anonymní, věřím že chápete důvody a pevně věřím, že můj projekt neubírá na důvěře. Ráda se s vámi setkám osobně, telefonicky, nebo on-line.

  • Nejsem odborník předávám své zkušenosti

Moje cesta za dítětem začala v roce 2011. Dlouhá léta jsem podporovala přirozené početí, podstoupila asistovanou reprodukci a prošla prosem adopce. Podělím se o své poznatky a zkušenosti, které jsem za tak dlouhou cestu, ve snaze počít děťátko, získala.

  • Nechci si to nechat pro sebe

Vím jak je těžké všechny ty informace dohledat a vyznat se v tom. Sama jsem nad tím trávila dlouhé hodiny a brečela, protože jsem zase něčemu naletěla a už ničemu nevěřila!

  • Podporuji přirozenou cestu v kombinaci se zdravou myslí a tělem.

Psychické rozpoložení v kombinaci se cvičením a správnými bylinkami dělají divy. Avšak existují hranice, pokud se přirozené otěhotnění nedaří a je na čase vyhledat odbornou pomoc, nebo cestu náhradní rodinné péče. Dozvíte se kdy. 

Jakou podporu poskytuji a jak probíhá?

Telefonní podpora

Spojíme se telefonicky v domluvený čas. Podpořím, pomohu v tématu, který právě řešíte. Budu se vám plně věnovat 15 minut.

Písemná podpora

Chcete si raději psát? Uvítáte spojení přes email nebo messenger? Písemně se vám budu věnovat 20 minut.

On-line

Už teď víte, že si chcete povídat déle? Spojíme se on-line přes Google meet nebo Whats App. Na ceně se domluvíme, tak aby to vyhovovalo oběma stranám.

Co o mě napsaly ženy, které se se mnou spojily?

Kateřina je moc milá a hodná. Hned na prvním setkání jsem se cítila jako když bysme dlouho byly kamarádky. Má hodně poznání a moc se mi líbí, že ho předává velmi pozitivním a optimistickým způsobem.

Občas když čtu o plodnosti na internetu, potom mám ještě víc obav a starostí. Cítila jsem se uvolněná a nadšená zkusit věci, které mi doporučila.

Těším se až zavedu vše do praxe a jsem vděčná, že jsem potkala tak krásnou osobu.
Anitka
chtěla podpořit otěhotnění přírodní cestou
Mockrát děkuji za dnešní konzultaci ohledně adopce. Nejen, že jsem ráda, že jsme se poznaly, ale hrozně mi ta konzultace pomohla. Byl to velmi příjemný rozhovor, dostala jsem odpovědi na otázky, které jsem chtěla vědět a hlavně jsi mi dodala ten poslední impulz to celé odstartovat.

Děkuji a věřím, že to co dělá pomůže i mnoho dalším ženám s jejich cestou adopcí.
Miška
právě podstupuje proces adopce a již brzy budou schválení čekatelé
Velmi mile mě překvapilo, že na mě Katka byla připravená. To, že přemýšlela o mých možnostech a situaci ještě před konzultací, svědčí o její pečlivosti a zájmu o klientku. Pokud nad konzultací váháte například kvůli nervozitě, tak to u Katky pomine po prvním pozdravu.
Michaela
blog www.mujpotrat.cz
Konzultace s Katkou byla moc příjemná. Po mém shrnutí všech mých snah o otěhotnění už jsem ani nedoufala, že mi bude mít co doporučit, ale dávala mi jeden tip za druhým.

Její přístup je komplexní a zcela v souladu s přirozeností těla, což je mi blízké a sympatické. Katka je velmi empatická a přátelská.

Celá konzultace byla spíše jako povídání s kamarádkou než řešení problému. Její doporučení zavedu do praxe a těším se na malý velký výsledek.
Eva Červenková
milovnice zdravého životního stylu Špagetka

Máte zájem o mou podporu? 

Kontaktujte mě na email: katerina@nemuzumitdeti.

Těším se na spojení.