Konzultace na míru

 Připravila jsem pro vás TŘI TYPY konzultací v délce 30 a 60 ti minut. 

Láskyplně vás provedu a předám své tipy a zkušenosti, právě formou konzultace.

Konzultacemi vás provede Kateřinna

  • Jsem jedna z vás

Jak dlouhá, bolestivá a trnitá cesta za dítětem může být, jsem pocítila na vlastní kůži.

  • Mám zkušenosti

Moje cesta za dítětem začala v roce 2011. Dlouhá léta jsem podporovala přirozené početí, podstoupila asistovanou reprodukci a prošla prosem adopce. Podělím se o své poznatky a zkušenosti, které jsem za tak dlouhou cestu, ve snaze počít děťátko, získala.

  • Nechci si to nechat pro sebe

Vím jak je těžké všechny ty informace dohledat a vyznat se v tom. Sama jsem nad tím trávila dlouhé hodiny a brečela, protože jsem zase něčemu naletěla a už ničemu nevěřila!

  • Ode mě získáte ty nejlepší tipy

Za deset let jsem vyzkoušela snad všechno, co vás jenom napadne. Mnohdy jsem se napálila, kupovala zbytečně drahé kúry, podstupovala terapie, které neměly žádný efekt. V konzultacích vám předám to nejzásadnější, co vím, že může pomoci. Protože i další ženy a mé kamarádky v okolí oznamovaly těhotenství. Vždy jsem zjišťovala, co jim pomohlo a dala vše dohromady.

  • Podporuji přirozenou cestu v kombinaci se zdravou myslí a tělem.

Psychické rozpoložení v kombinaci se cvičením a správnými bylinkami dělají divy. Avšak existují hranice, pokud se přirozené otěhotnění nedaří a je na čase vyhledat odbornou pomoc, nebo cestu náhradní rodinné péče. Dozvíte se kdy. 

Jaké jsou typy konzultací a jak probíhají?

1. typ

Maximálně podpoříme vaše psychické rozpoložení, které je zásadní v případě neplodnosti. Pokud procházíte asistovanou reprodukcí, zaměříme se na její úspěšnost. Jaké cvičení, bylinky a podpůrné terapie jsou klíčové k podpoře plodnosti?

2. typ

Máte pocit, že jste vyčerpala snad všechny možnosti a nevíte jak dále? Podíváme se spolu, jaké jsou další možnosti. Jak ještě můžeme podpořit vaši plodnost a úspěšné IVF. V případě zájmu, představím náhradní rodinnou péči.

3. typ

Již jste rozhodnutá pro adopci dítěte a potřebujete podpořit? Připravím vás na celý proces a prozradím, jak vše probíhá. Předám tipy, jak úspěšné projít celým procesem adopce a stát se šťastným náhradním rodičem.

Jaké mají klientky pocity po mých konzultacích?

Kateřina je moc milá a hodná. Hned na prvním setkání jsem se cítila jako když bysme dlouho byly kamarádky. Má hodně poznání a moc se mi líbí, že ho předává velmi pozitivním a optimistickým způsobem.

Občas když čtu o plodnosti na internetu, potom mám ještě víc obav a starostí. Cítila jsem se uvolněná a nadšená zkusit věci, které mi doporučila.

Těším se až zavedu vše do praxe a jsem vděčná, že jsem potkala tak krásnou osobu.
Anitka
chtěla podpořit otěhotnění přírodní cestou
Mockrát děkuji za dnešní konzultaci ohledně adopce. Nejen, že jsem ráda, že jsme se poznaly, ale hrozně mi ta konzultace pomohla. Byl to velmi příjemný rozhovor, dostala jsem odpovědi na otázky, které jsem chtěla vědět a hlavně jsi mi dodala ten poslední impulz to celé odstartovat.

Děkuji a věřím, že to co dělá pomůže i mnoho dalším ženám s jejich cestou adopcí.
Miška
právě podstupuje proces adopce a již brzy budou schválení čekatelé
Velmi mile mě překvapilo, že na mě Katka byla připravená. To, že přemýšlela o mých možnostech a situaci ještě před konzultací, svědčí o její pečlivosti a zájmu o klientku. Pokud nad konzultací váháte například kvůli nervozitě, tak to u Katky pomine po prvním pozdravu.
Michaela
blog www.mujpotrat.cz
Konzultace s Katkou byla moc příjemná. Po mém shrnutí všech mých snah o otěhotnění už jsem ani nedoufala, že mi bude mít co doporučit, ale dávala mi jeden tip za druhým.

Její přístup je komplexní a zcela v souladu s přirozeností těla, což je mi blízké a sympatické. Katka je velmi empatická a přátelská.

Celá konzultace byla spíše jako povídání s kamarádkou než řešení problému. Její doporučení zavedu do praxe a těším se na malý velký výsledek.
Eva Červenková
milovnice zdravého životního stylu Špagetka

Těším se na on-line setkání.