Milníkové kartičky adopce

💜Milníkové kartičky jsou ideální k zachycení nejdůležitějších momentů.

💜S kartičkami můžete sebe a děťátko vyfotit, nebo vložit do alba, či knihy života. Mým tipem je tvořit si album již na začátku procesu adopce i v jeho průběhu.

💜Zaznamenávejte svoji cestu za děťátkem, jak jste se připravovali a těšili na jeho příchod. Věřím, že v budoucnu vám album může pomoci k rozvoji zdravé identity vašeho děťátka.

💜Kartičky vám pomohou zpříjemnit celý proces adopce, čekání na kouzelný telefon, první okamžiky s děťátkem, až po vaše první společné Vánoce a první narozeniny.

Sada obsahuje 38 designových milníkových kartiček

  • jsou vyrobeny z kvalitního 300g/m2 papíru. Formát kartičky je A6 (cca 10x15cm).
    Vybírejte z klasiky (barva bílá, starorůžová, světle zelená) nebo zvířátek. Světle zelená barva neobsahuje řádky na dopsáni datumu a obsahuje 35 kartiček. 

Texty, které jsou na kartičkách:

  • rozhodli jsme se pro adopci, začínáme podáním žádosti, první schůzka na úřadě, psychologické posouzení, přípravné kurzy, jsme pro tebe schválení, nemůžeme se tě dočkat, celá rodina se na tebe těší, první výbava pro tebe, zařizujeme pro tebe pokojíček,  6 měsíců čekání na tebe 9 měsíců čekání na tebe, 1 rok čekání na tebe, nemůžeme se tě dočkat, kouzelný telefon, jedeme se podívat na spis, dnes jsme tě poprvé viděli, splnil se nám sen, přivezeniny, moje krásné jméno je….., poprvé spinkám doma, jsme spolu 1 měsíc, jsme spolu 3 měsíce, jsme spolu 6 měsíců, už jsi s námi rok, poslední soud, oficiálně jsme rodina, moje 1.Vánoce, dnes slavím svůj svátek, moje 1.narozeniny, naše první procházka v kočárku, náš první rodinný výlet, celý vesmír se spojil, aby nám tě pomohl najít…naše cesta adopcí. 

V případě, že máte zájem o sadu pokračovací, kterou nyní využívám já, protože jsme si přivezli děťátko z porodnice, na druhy se podívejte zvlášť pod kartičkami: Pro miminko, odkaz tady

Cena jedné sady je 370 Kč a obsahuje:

S motivem zvířátek

Klasický vzhled

Vaše fotografie

Objednejte si nyní Milníkové kartičky s Průvodcem adopcí jako dárek

Objevte kouzlo milníkových kartiček. 

Přeji vám hodně štěstí na vaší cestě za děťátkem.