Návod, jak probíhá adopce a proč se jí nebát?

Jste tady správně. Kdo pro vás Návod napsal?

Jsem jedna z vás

Jak trnitá cesta za děťátkem může být, jsem si vyzkoušela na vlastní kůži. Nyní jsme s mým partnerem šťastní náhradní rodiče naší kouzelné holčičky.

Taky jsem hledala informace

Na začátku mé cesty jsem hledala informace a přišla na to, že jich moc není. Kdybych měla v rukou tento Návod, neskutečně by mi to pomohlo a proto jsem ho napsala. V Návodu se dočtete základní informace, jak proces adopce probíhá. Díky tomu, že jsem prošla přípravnými kurzy, včetně seminářů a vzdělávacích materiálů na téma osvojení, sepsala jsem tento Návod, až do konečné fáze.

Vše na jednom místě

Do Návodu jsem předala veškeré své poznatky a zkušenosti, které jsem cestou adopce získala. Již nemusíte pátrat na internetu, vše budete mít na jednom místě.

Co se v Návodu dočtete?

Chcete se dozvědět praktické informace o celé cestě adopce?

Jak se Návod líbil mým klientkám?

První kniha mi hodně vysvětlila co je potřeba k adopci. Mate to velmi dobře popsané krok za krokem. Na internetu je toho spoustu, každý to uvádí jinak, každý to píše jinak a člověk se v tom spíše ztrácí než aby to pochopil. Vaše kniha jak jsem již psala popsala adopci krok za krokem velmi pochopitelně, po přečtení mi připadalo, že vím vše co jsem snad přes půl roku hledala na internetu. Věřím, že i vaše další kniha bude ve spoustě odpověďmi na mé otázky.
Monika
Moc děkuji za možnost přečíst si Váš "Návod, jak probíhá adopce". Jsem moc ráda, že někdo něco takového napsal a z pohledu člověka, který je na začátku je vše trochu víc opravdové a lidské. Já s manželem jsme opravdu na začátku. Ve středu čekáme návštěvu paní z úřadu a budeme jí předávat naší dokumentaci. Jsem napnutá jak struna...
Blanka