5 klíčů ke spokojenějšímu životu,
i když dítě nepřichází.

Představte si, že vám klíče můžou pomoci překlenout těžké období kvůli nemožnosti stát se vysněnou rodinou? Protože:

Pokud dítě nepřichází tak, jak jsme si představovali, negativně to ovlivní vztah s naším partnerem. Období, kdy se nedaří založit rodinu, je velmi zatěžkávací zkouškou.

Dobře to znám.

Když si vzpomenu na dobu, kdy jsem neustále řešila, proč nemohu otěhotnět a jak se u toho cítila, je mi z toho smutno. Zoufalství střídala beznaděj a já neuměla žít svůj život naplno. Ztratila jsem tolik času stěžováním, pláčem a zlobou.

Kdybych jen tušila, že to jde i jinak?

Prošla jsem si velmi trnitou a bolestivou cestou, ale nyní jsem spokojená, šťastná, vděčná a milující. Rozkvetla jsem a dokázala jsem svůj život žít naplno, i když jsem stále nebyla tou vysněnou maminkou.

Jak se mi to povedlo?

Moje poznatky a zkušenosti jsem předala téměř do 30 ti stran, které si můžete zdarma stáhnout a inspirovat se. Ebook jsem napsala ještě v období, než si k nám naše holčička našla cestu…

Chcete se zase cítit šťastně, plní energie, láskyplně a vyrovnaně i přesto, že neobjímáte v náručí vytoužené miminko?

Klíče, které si přečtete, nebudou rady typu:

„Nemysli na to,“ nebo „zajeďte si na dovolenou!“

Jsou to klíče, které mi pomohly v tom nejtěžším období a stále pomáhají žít spokojenější život, i když dítě nepřicházelo tak, jak jsem si vysnila.


Samozřejmě nechci v žádném případě říct, že ve 100 % pomohou všem, ale zkuste se inspirovat.

Kdo pro Vás eBook napsal?

Jsem jedna z vás!

Má cesta za miminkem trvala od roku 2011.

  • Vím, jak je bolestivé pokud dítě nepřichází, tak jak očekáváme. Můj sen stát se rodinou se mi již splnil, podpořím vás, aby se vám tento sen také splnil.
  • Prošla jsem si velmi dlouhou a trnitou cestu. Nejsem žádný odborný poradce, předávám své zkušenosti, které vím, že mohou pomoci.
  • Podporovala jsem přirozené otěhotnění všemi možnými způsoby, podstoupila asistovanou reprodukci, sáhla si na úplné dno a prošla celým procesem adopce. Za 9 měsíců od zařazení na seznam čekatelů, jsme se dočkali. Konečně jsme rodina.
  • Nyní jsem šťastná, klidná a vyrovnaná maminka naší kouzelné holčičky. Co mi pomohlo v období největší deprese a nejtěžšího období? Těchto 5 klíčů vám předávám formou tohoto eBooku.

Co o eBooku řekly jeho čtenářky?

Ebook jsem postupně pročetla a souzním se všemi klíči, které jsou popsány a které dle mého mohou pomoci přijmout svou situaci taková, jaká je. Vyzvedla bych, že uvádíte tipy na konkrétní knihy a praktické návody, takže nikomu nic nebrání zahájit cestu ke spokojenosti a klidu v sobě samém 😊 Všechny kroky jsou na jednom místě, takže člověk nemusí projít x stránek či profilů na sociálních sítí.

Líbí se mi Vaše otevřenost, upřímnost a doporučení na terapie, myslím, že mít po ruce odborníka je v těchto tématech velmi důležité. Také oceňuji, že neslibujete návod pro všechny a upozorňujete, že tyto klíče nemusí pomoci každému.
čtenářka Hanka
Moc děkuju, že jsem si to mohla přečíst. Měla jsem pocit, že je to shrnutí všeho, co řeším poslední 4 roky a určitě mi to pomohlo si to srovnat v hlavě a víc začít tyhle zásady dodržovat.

Určitě to pomůže spoustě ženám, přečíst si, že nejsou jediné, kdo tohle prožívá a trápí se a že je to u všech stejné a že se k tomu dá přistupovat pozitivně a ne se jen stresovat a hroutit.

Kéž by mi tohle dal někdo přečíst už dávno a nemusela bych si na spoustu věcí složitě přicházet sama, ušetřila bych si spoustu trápení. Tvoje tipy jsou super a tvé příspěvky jsem si moc oblíbila a těším se na další.
čtenářka Jana
právě prochází cestou adopce

Zajímá vás, jak můžete žít spokojenější život?

Vyplňte Váš e-mail ve formuláři níže, a můžete se okamžitě pustit do čtení.

.