Tajemství, které mi změnilo život. Může ho změnit i vám.

Chci se s vámi podělit o své tajemství. Tajemství, které jsem praktikovala skoro každý den a změnilo mi život. Možná změní život i vám. 

Před měsícem jsem se stala maminkou vysněné holčičky. Po 11 letech touhy po dítěti. Vím, že pokud bych neposlechla svou intuici a nepraktikovala každý den své tajemství, neležela by teď na mě spokojeně přitisknutá v šátku, nemohla bych jí dávat pusinky na její roztomilé čelíčko a hladit po hlavičce.

Nemůžu pořád uvěřit, že nás potkalo takové štěstí. Když si ji prohlížím, vždy se šťastně pousměju. Vzpomenu si, jak jsem podpořila její příchod a pokaždé děkuji za to, že mi tento způsob podpory přišel do cesty. Škoda, že jsem o tom nevěděla dříve. Kdysi jsem přemýšlela jinak a možná proto jsem tak dlouho čekala.  Ale…vše má svůj čas a děje se z nějakého důvodu.

Ale víte co? Začnu úplně od začátku. Protože než k nám naše vysněná holčička přišla, svoje tajemství jsem vyzkoušela na něčem jiném. Na základě toho se mi potvrdilo, že to funguje!

Jak to všechno začalo?

Jako první se ke mně dostal dokument Tajemství (je ke shlédnutí na YouTube) a zakoupila si stejnojmennou knihu. Poté na mě určitě ne náhodou vykoukla další kniha Síla mysli.

Obě knihy jsou zaměřené na jedno téma: změnou myšlení ke spokojenějšímu životu.

Tajemství se stalo fenoménem po celém světě a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků. Není to nic těžkého. Stačí si představit, co bychom chtěli a pokud je naše představa jasná a opravdu v ni věříme, vesmír už to zařídí. Vaším úkolem je požádat, věřit, že to získáte a cítit se přitom šťastní. Detaily, jak k tomu dojde, přenechejte vesmíru.

Síla mysli je především o tom, že klíč k úspěchu je vždy v naší hlavě, v naší vědomé a podvědomé mysli. V této knize jsou jasné návody na to, jak se svou myslí pracovat. Určitě to není kniha „dočíst a odložit“. Naopak, donutila mě ihned praktikovat to, co jsem se dozvěděla. 

Sílu mysli jsem samozřejmě chtěla hned vyzkoušet. Své přání jsem proto začala vysílat s jasnou představou. Podpořila to vytištěním obrázku toho, co si přeju, abych to měla neustále na očích, mluvila o tom nahlas, že to již mám a jak jsem neskutečně šťastná.

Vesmírné auto

Poprvé jsem to vyzkoušela s autem. Vždycky jsem si přála jezdit v bezpečném autě. Poté, co jsem se odstěhovala na vesnici a každý den jezdím po dálnici, opravdu to nové auto chtělo. Vysnila jsem si VOLVO V40 s panoramatickou střechou. Prý je takových aut málo a těch s panoramatickou střechou je úplné minimum. Byla jsem zklamaná, ale pokaždé si vzpomněla na techniky z knihy a věřila. Ale kde na to vzít? 

Podmínila jsem to tím, že si na auto nebudu brát půjčku, nechtěla jsem se zadlužovat a věřila, že to vesmír zařídí. Vytiskla jsem si jeho obrázek a nalepila, kam se dalo. K posteli, na místo, kde se líčím, na svoje pracovní místo v zaměstnání, prostě tak, abych ho neustále viděla a připomínala si, že ho již mám. Představovala jsem si, jak ho řídím a parkuje mi před domem. 

Obrázek v ložnici u mé postele 🙂

Obrázek v práci ve skříňce 🙂

Všichni se mi smáli. Někteří lidé kolem mě si mysleli, že jsem blázen. Když jsem to někomu oznámila, tak se mě ptali, kde na to vezmu. Vždy jsem odpověděla:

„Přenechala jsem to vesmíru, ten to zařídí.“ A opravdu jsem tomu věřila. 

Velmi často jsem si představovala, jak v něm sedím, držím volant, jak jsem spokojená, jak se v něm cítím bezpečně. Zároveň jsem si z knihy Tajemství vytiskla šek, na který jsem si napsala částku 1 milion korun. 

Uběhlo půl roku a stále se nic nedělo. Auto, které jsem si přála, nebylo skoro vůbec v nabídce a už vůbec ne s tou panoramatickou střechou. Rodina a přátelé se posmívali, kde že mám to svoje Volvo. Že ten vesmír asi nefunguje! Vždy jsem se jen pousmála. A i když mě občas na vteřinu přepadla myšlenka, že mají asi pravdu, okamžitě jsem ji změnila. Věřím tomu a tak se stane! Vesmír již na tom určitě pracuje. A taky, že ano!

Podpořte své přání a dopište si na šek konkrétní datum!

Za další 3 měsíce to přišlo!

Jednoho dne nám podnájemník oznámil, že po velmi dlouhé době končí v našem bytě. Ceny byly nahoře, rozhodli jsme se tedy po 6 letech nemovitost prodat. Šlo to extrémně rychle. Zavolali jsme makléřce, ta nám oznámila, že má pro nás hned kupce, který má k dispozici okamžitou hotovost. Částka byla kolem 1 milionu a do 14 dnů byly peníze naše. 

Vzápětí mi zavolal známý, který pracuje přímo ve společnosti Volvo. Řekl mi: „Kači, už máš to auto, nebo ho stále sháníš? Pokud ano, mám pro tebe nabídku za super cenu. Mám už sice zájemce, ale dám ti přednost, pokud ho teda ještě chceš.“ Ptám se: „No a jaké Volvo to je?“ Odpověděl: „No, Volvo V40 v bílé barvě.“ A co ještě dodal?  Že má i tu panoramatickou střechu, kterou jsem chtěla! 

Bože a vesmíre, děkuji! Opravdu to funguje! Dokonce si zařídil i to, abych se nemusela zadlužit. Když jsem se jela na něj podívat, auto vypadalo úplně stejně, jako na tom obrázku. Když v něm nyní jezdím a řídím ho, vypadá to přesně, jako v té představě. A reakce okolí? Jen nevěřícně kroutili hlavou.

Tím se mi skutečně potvrdilo, jak si do svého života mohu přivolat to, co opravdu chci. Tím, že změním své myšlení, budu si přát, představovat neboli vizualizovat a především budu věřit. Nepochybovat o tom! 

Jakmile nás schválili jako čekatelé o adopci, četla jsem knihy zaměřené na náhradní rodinnou péči a připravovala se na přijetí dítěte.  Byla jsem tím ale velmi zahlcená. Občas jsem měla smutné chvíle, bála jsem se, že to bude dlouho trvat a tak moc jsem toužila v náručí objímat to vysněné děťátko. Chtěla jsem to maximálně podpořit a proto jsem se rozhodla, že je pravý čas, přečíst si knihu Síla mysli podruhé. 

Vysněné děťátko

Ještě předtím, než nám zavolali z kraje a oznámili tu nejúžasnější zprávu, rozhodli jsme se s manželem udělat zásadní rozhodnutí. Změnit představu o děťátku, které toužíme přijmout. Od začátku jsme chtěli PRÁVNĚ VOLNÉ dítě. Obávali jsme se, že by si to mohli biologičtí rodiče rozmyslet. To znamená, že než je dítě právně volné a má za sebou veškerá soudní jednání, k náhradním rodičům se většinou dostane až ve věku několika měsíců. Bližší informace o procesu adopce najdete na jednom místě v mém Průvodci tady. 

Začalo mě mrzet, že nebudu s děťátkem co nejdříve, chtěla jsem s ním prožívat vše jako první. Pořád mě něco vedlo k tomu to změnit Toužila jsem po co nejmenším děťátku, ideálně z porodnice, abychom mu mohli poskytnout láskyplnou náruč jako první a co nejdříve. 

Teď už vím, že mě vedl vesmír, já to tak nazývám po svém. Každý, kdo věří, tomu může říkat jinak.

Pořád mi do cesty posílal situace a lidi, abych to změnila. Poslechla jsem svou intuici i znamení. S manželem jsme se po 5 měsících čekání shodli a rozhodli se přijmout dítě, i když nebude právně volné. Jdeme do toho rizika!!! Kdybychom to nezměnili, nikdy by nás nepotkalo takové štěstí!

25. 5. 2022 to přišlo!


9 měsíců čekání na naši lásku, jako kdybych byla těhotná. Telefon, který nám změnil život! Celou dobu jsme tušili, že to bude holčička, protože jsme si ji přáli, ale že nás potká takové štěstí, to jsme nečekali. Vesmíre, zařídil jsi to přesně tak, jak jsme po tom toužili. Navíc šlo všechno tak krásně hladce a neskutečně rychle. Neznám nikoho z okolí, kdo žádal o adopci, aby to měl jako my. Jak jsem její příchod podpořila? 

Síla mysli opravdu funguje, pořád nevěříte?

Podpořila jsem to úplně stejně, jako s tím automobilem, které jsem si tak moc přála. Sílou mysli. Sílou svých myšlenek, představ a afirmací.  Přišla k nám do života holčička přesně taková, jakou jsme si vysnili. Přijde vám to neuvěřitelné? Ano, mně taky! 

Po tom, co se ke mně dostal vysněný automobil, jsem byla přesvědčená o síle myšlení. Věřila jsem, že změnou myšlení a sílou svých myšlenek si můžu přitáhnout do života to, co opravdu chci.

Vše je v naší hlavě, v naší vědomé a podvědomé mysli. 

Práce s podvědomím vyžaduje více práce a delší čas. Začněte nejdříve s vědomou myslí, protože vědomé myšlenky si tvoříme právě teď. Právě teď si tvoříte svou budoucnost tím, jak nyní uvažujete a přemýšlíte. 

Ať se vám to líbí nebo ne, svoji vlastní realitu vytváříte jednou provždy skrze svoje myšlení. Naše mysl vytváří naši realitu a je jenom na nás, zda tuto skutečnost přijmeme, budeme na ní pracovat, nebo ji ignorovat. Vždy sklidíme to, co jsme zaseli. Takový je zákon. Naše mysl je jako zahrádka. Vše, co v ní vyroste a to, jak se s láskou budeme o svou úrodu starat, to se nám vrátí. 

 • Chcete žít spokojenější život?
 • Lepší nebo úspěšnější?

Začněte se věnovat svým myšlenkám, věnujte jim pozornost, případně usměrňujte, pokud začnou převládat ty negativní. Co mi pomáhá? Pokud mi do hlavy vstoupí negativní myšlenka, snažím se ji změnit. Pokusím se představit si opak, něco pozitivního, změnit ji. Chce to práci, čas, vytrvalost, ale jde to. 

Poděkujte, buďte vděční

Podoba vašeho světa, života, který nyní žijete, záleží na tom, jak přemýšlíte.

 • Chcete být šťastní, ale neustále si stěžujete, jakou máte smůlu?
 • Chcete být zdraví, ale neustále říkáte, jak vás něco bolí?
 • Chcete mít víc peněz, ale neustále si stěžujete na jejich nedostatek?
 • Toužíte po rodině, ale stěžujete si, jak to nejde a jak je k vám život nespravedlivý?

Když si přejete něco špatným způsobem, nezmění se to. V první řadě je důležité projevit vděčnost za to, co máte právě teď. I když se vám může zdát, že máte málo. Nemáte!

Jak často se vědomě soustředíme na to, abychom byli vděční, za co bychom mohli poděkovat, nebo co v životě opravdu oceňujeme? Nesoustředíme se více a nepřipomínáme si denně spíše to, za co vděční nejsme? Co ve svém životě nechceme a co nám vadí?

Pokud budete doufat, že se něco změní, tak nezmění, pokud neuděláte patřičné kroky ke změně způsobu vašeho myšlení. To je ten klíč, který držíte v ruce a je důležité ho použít. Otevřít, odemknout si s ním tu změnu ve vašem životě, po které toužíte. 

Jaký je můj návod? To, co platilo na mě, nemusí platit na vás, ale zkuste se inspirovat. 

Moje cesta za štěstím

Přečetla jsem si podruhé knihu Síla mysli, důkladně větu po větě. Podpořila své přání vytištěním obrázku toho, co chci, co si přeju. Byl to obrázek holčičky a další obrázek s textem: Čekáme na tebe. Vytiskla jsem si ho několikrát a rozmístila tak, abych ho měla neustále na očích. Skoro každý večer i ráno (někdy jsem vynechala), jsem si představovala své přání, že už se mi splnilo.

Prožívala jsem ty emoce, tu euforii, štěstí a radost, které budu mít, až se stanu maminkou. Toto je opravdu klíčové. EMOCE!

Tentokrát jsem ještě více podpořila sílu svých myšlenek tím, že jsem si ty nejdůležitější ukázky, slova a body z knihy napsala ručně na kartičky, které jsem si sama vyrobila. Velmi často jsem si je četla a připomínala si důležité poznatky z knihy. 

Zároveň mám, už asi rok, vytvořenou nástěnku přání. Ano, nesplnilo se mi zatím vše, vyžaduje to čas. Nezoufejte, pokud to nebude hned. Vesmír vaše přání a změnu myšlení zachytí, bude na tom pracovat, posílat znamení, různé příležitosti a bude jen na vás, zda tato znamení uchopíte, nebo zda je vytěsníte. Vyžaduje to čas a cvik, buďte tedy trpěliví. Doporučuji si přát jedno, maximálně dvě přání a vědomě to podporovat a přitahovat. 

Co je ještě zásadní a klíčové? VIZUALIZACE!!! Ideálně večer před spaním, nebo ráno po probuzení. V opakování je síla.

 • 4 kroky k úspěšné vizualizaci?

1. Rozhodněte se! Rozhodněte se, co chcete, co si přejete.

2. Uvolněte se! Prodýchejte se, sedněte si nebo lehněte a uvolněte sevření čelistí. 

3. Představujte si! Pět minut si představujte realitu, které si přejete dosáhnout, jako by to byla ukázka z krátkého filmu. Držte se toho, že vysněnou věc již máte, právě teď, že ji třeba držíte v ruce, ne že ji teprve budete mít. Důležitý je přítomný okamžik, nikoliv budoucí čas. 

4. Buďte šťastní! Na závěr prociťte emoce, které ve vás vyvolá splněné přání. Jak se u toho cítíte? Křičíte radostí, skáčete do stropu, buší vám srdce, nebo se vám zvýšil tep? Ano, toto jsou všechno emoce, které prožíváte, pokud se vám splní to, po čem sníte, je to tak? 

Snažte se to procítit ve svém nitru tak, aby se tento pocit stal vaší součástí…

Přidejte a podpořte svá přání AFIRMACEMI

Afirmace jsou pravděpodobně tou nejsnazší technikou, která dokáže ovlivnit vědomou mysl. Jsou to jednoduché věty, které si opakujete buď nahlas, nebo v duchu. Můžete to dělat kdykoliv. V koupelně, při řízení auta, před spaním… 

Vytvářejte krátké, jednoduché afirmace a vždy pozitivním způsobem. Namísto vět, které můžete často používat, například:

 • Nikdy to nedokážu.
 • To se mi nemůže přece splnit.
 • Nejde mi to. Neumím to.
 • Jsem k ničemu. Je to nemožné.
 • Nikdy neotěhotním. Nikdy nebudu mít děti.
 • Život je nespravedlivý…

Dávejte si na ně pozor. Říkejte si:

 • Dokážu to!
 • Splní se mi to.
 • Vše na co sáhnu, mi jde s lehkostí a radostí.
 • Jsem těhotná a připravuji se na hladký porod.
 • Jsem úžasná máma.
 • Život je báječný a miluju ho.

Teď už je to jenom na vás

Jaké podporuji přání nyní? To vám prozradím zase příště. Týká se mého podnikání a finanční částky, dosti vysoké. Každopádně reakce okolí je zase stejná. Mrzí mě, že spousta z nás nevěří na sílu svých myšlenek, ale já tomu taky dlouho nevěřila, dokud jsem se o tom sama nepřesvědčila.

Vesmír nám rozdává plnými hrstmi, ale my bohužel nedokážeme jeho dary přijmout a jsme někdy zbytečně moc skromní a skeptičtí. To se však může změnit, jakmile porozumíte zákonům přitažlivosti.

Když někomu prozradíme, jak jsme se našli, jak jsme podpořili naše štěstí, většina kroutí nevěřícně hlavou, že to snad není možné. Ano, je to možné. Vytištěný obrázek zůstane mezi námi a naší dcerou, ten sdílet nebudu.

Můžu ale prozradit, že když se podíváme na naši holčičku a holčičku z obrázku, zamrazí nás, jak je jí neuvěřitelně podobná.  Jsem stoprocentně přesvědčená o síle mysli, proto se chci o to s vámi podělit. Pomoci a inspirovat vás, že můžete změnit svůj život k lepšímu, že můžete žít svůj vysněný život, jako já.

Zkusíte to už dnes?